Rüyada Erkek görmek

Erkek ile alakali imam nablusinin tabir kitabindan geçen ilgili tabirler

Erkeğin kumaş dokuması : Bir erkeğin pamuk veya keten eğirdiğini ve bu durumuyla kadınlara benzediğini görse, o kimse zillet ve hakarete düşer veya yapılması makbul olmayan bir iş yapar.
Erkek elbisesi giyip erkeğe benzemek : Rüyada erkek elbisesi giyip erkeğe benzediğini ve elbiselerin de kendisine yakıştığını gören kadının halinin güzel olmasına delalet eder.
Erkekle cinsel ilişki : Bazı tabirciler bir kimse rüyada bir adamla cima ederse, o kimse o adamla habersiz olarak bir yerde toplanırlar.
Genç adam : Rüyada görülen genç adam kişinin düşmanıdır.
Istediği kadını erkek görmek : Rüyada cima etmek istediği bir kadının erkek olduğunu gören kimse, memur olmak istiyorsa, olamaz ve ümit ettiği şey de vücuda gelmez. Rüyayı gören halktan birisi ise, dünyalığı güçleşir.
Pamuk eğiren kişi : Rüyada gerek erkek ve gerekse kadın olsun pamuk ve bu gibi şeyleri eğiren kimseyi görmek, misafire delalet eder. Çünkü iplik eğirmek yolculuğa delalet eder.
Yabancı ile cinsel ilişki : Tanımadığı bir adamla cima ettiğini gören kimse, malca israf eder.

Pratik yeni tabir sistemi: Adam Arkadan ilişki benzemek ceket Cima Cinsel birleşme Cinsel ilişki Cinsellik Cinsiyet değişmesi Dokumacı eğirici Elbise Elbise giymek Erkeğe benzemek Erkek Erkekle ilişki Gay Genç Giyinmek Gömlek Homoseksüel Ip ip eğirmek Iplik Iplik eğiricisi Iplik eğirmek Kadın Kadının erkeğe benzemesi Karşı cins keten ip Kumaş kumaş dokumak Livata Pamuk pamuk eğirmek pantalon Seks