Rüyada Cuma namazı kılmak görmek

Cuma namazı kılmak ile alakali imam nablusinin tabir kitabindan geçen ilgili tabirler

Cuma kılmak : Kendisi evinde ve dükkanında olduğu halde, insanların Cuma mescidinde Cuma namazını kıldıklarını, tekbir, rükû, sücud, teşehhüt ve selam seslerini duyduğunu, insanların Cumadan döndüklerini zannettiğini gören kimse, bir şehir veya nahiyenin vali ve emri ise işinden çıkarılır.
Cuma namazı kılmak : Cuma namazını kıldığını gören kimse, mal ve rızk talebinde bulunduğu halde bundan imtina ile bir yere yolculuk yapar ve talebine nail olur. Eğer o kimsenin sultanla bir ilişkisi ve yakınlığı varsa, bir şeyle emredilir. Yahut ondan bir ihtiyacın görülmesi istenir, o da buna muvafık olur.
Cuma namazı kılmak : Cuma namazını kıldığını gören kimsenin arzu ve istekleri yerine gelir.
Cuma namazı kılmak : Cuma gününde olduğunu veya Cuma namazım kıldığını gören kimse yakında gamdan halas olarak sevineceği dostu ve sevdiği ile toplanacağına arzu ettiği ihtiyacının meydana geleceğine delalet eder.
Dua ezberlemek : Duayı ezberlediğini gören kimse izzet ve keramete nail olur.
Cuma namazını kıldığını gören kimse izzet ve keramete nail olur.

Pratik yeni tabir sistemi: Bakkal camiye gitmek Cuma Cuma günü Cuma kılmak Cuma namazı Cuma namazı kılmak Dua Dua etmek Dua ezberlemek Dükkan ibadet etmek Market Namaz Namaz kılmak Namaza gitmek Rukü Secde Tekbir Ticaret