Açılış  Giriş Sayfası Yap
Favori  Sık Kullanılanlara Ekle
www.ihya.org 10. yilinda
IHYA ÜYE İŞLEMLERİ
Üyeadi:
Parola :
Ihya Sözlügü
Ansiklopedilerimiz
Sponsorlu bağlantılar
Secme Konular
· Rüyada Yeşillik görmek
· Rüyada Çıplak kadın görmek
· Rüyada Toz şeker görmek
· Rüyada Burun kanaması görmek
· Rüyada Insan kesmek görmek
· Rüyada Ölü görmek
· Rüyada Merdivenden inmek görmek
· Rüyada bok görmek
· Rüyada Bayram şekeri görmek
· Rüyada yırtık çorap görmek
· Rüyada Çeyrek altın görmek
· Rüyada Evi su basması görmek
· Rüyada Seker yemek görmek
· Rüyada Beyaz diş görmek
· Rüyada Askere gitmek görmek
· Rüyada cinsel organ görmek
· Rüyada Başbakan görmek
· Rüyada Çürük diş görmek
· Rüyada Yangın görmek
· Rüyada çocuk uyutmak görmek

Seyyid Süleyman
· tepilmek görmek
· savaş safı görmek
· Mensur çiçeği görmek
· ıslaklığın kuruması görmek
· Tahıl biti görmek
· çanaklara bakmak görmek
· yün kaftan görmek
· Koza görmek
· kadının yaltaklığı görmek
· iki talak görmek


Rüya Tabirleri     A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z


Merak ettiğin TÜM sorulari sormak için tıkla

Rüyada Yürümek görmek

Yürümek ile alakali imam nablusinin tabir kitabindan geçen ilgili tabirler

Yürümek
Arpa da yürümek : Arpa üzerinde veya arpa ekili bir yerde yürüyen kimse cihadda bulunur.
Ayakkabısını çıkarmak : Eğer ayakkabısmı çıkararak yalın ayak yürümüşse velayete nail olur.
Çamurda yürümek : Hasta olmayan bir kişi rüyada çamurda yürüdüğünü veya çamura girdiğini görse, o kimse bir belaya veya zindan ve hapse ya da sultanm yanında çeşitli mihnetlere girmeye delalet eder.
Cenazenin arkasından gitmek : Cenazenin arkasından gittiğini gören kimse dini bozuk olur.
Çukurda gitmek : Rüyada derin bir çukur içinde gittiğini gören kimseye, sonunda genişlik ve güzel bir geçim ümit edilen bir güçlük veya bir keder isabet eder.
Damda koşmak : Rüyada dam (balkon,teras) üzerinde süratle koştuğunu ve çabuk çabuk yürüdüğünü gören kimseye sultan tarafından bir bela isabet eder.
Ekinler arasında yürümek : Ekinlerin arasında yürüdüğünü gören kimse, mücahitlerin safları arasında yürür.
Safa ile merve arasında sa'yetmek : Rüyada Safa ile Merve arasında hızlı hızlı yürümek, rüyayı gören kimse ile başkası arasında olan düşmanlığın iyiye dönmesine delalet eder.
Safa ile merve arasında sa'yetmek : Bazen de rüya sahibi sözünde adaletli ve doğru bir simsar olduğuna, yahut iki hanımı veya ana ve babası arasında adaletli davranmasına delalet der. Rüyayı gören hasta ise, hastalığından halas olur ve rızık kazanmak için çalışır.
Sallanarak yürümek : Rüyada sallanarak yürümek, kişinin dinindeki hastasına delalet eder.
Salınarak yürümek : Yine salınarak yürümek, dünyada çabuk geçici bir şerefe, eğer mal sahibi ise bu malı nereden kazandığının kendisinden sorulacağına delalet eder
Sulu çamurda yürümek : Bir kişinin rüyada sulu bir çamurda yürümesi, o kimsenin düşeceği üzüntü ve kedere, erişeceği fitne ve meşakkate delalet eder.Bir kimse rüyada sulu bir çamurda yürüdüğünü görse, o yer halkı ve çamura giren kimse için, üzüntü, keder ve korkuya, delalet eder.
Tek ayak üstünde sıçrayarak yürümek : Rüyada bir ayak üzerine sıçrayıp yürümek o kimsenin hırsız olmaya yahut sırları gizlemeye, yahut, arsız ve namussuz kimse olup gizlediği kimse üzerine yürümeye delalet eder.
Yeşil ekinde gezmek : Yeşil ekinde gezdiğini gören kimse iyi amele, ibadet ve taata koşar. Halbuki ibadetinin kabul olunup olunmadığı onun için malum değildir.
Yürüdükten sonra bir yerde durmak : Rüyada yürüyüp ve hareket ettikten sonra bir yerde durmak, bazan işinin durgunluğuna, bazen da hastanın şifa bulmasına ve özel işlerinin başında durmasına delalet eder.

ihya.org yeni tabir sistemi: ağır yürümek Arafat'ta vakfeye durmak Arkadan gitmek Arpa Arpa tarlası Arpalar Ayakkabı ayakkabı çıkarmak Balkon Bataklık Çamur Çamura girmek Çamurda yürümek Cenaze Cenaze merasimi Cenazenin arkası çukur çukurda yürümek Dam durmak Ekin Ekin ekmek Ekinler Gezmek Gitmek Hac hareket hareket etmek Hızlı koşmak Hızlı yürümek Ibadet Koşmak maden merve sabit Safa Safa ile merve arasında sa'yetmek Sallanarak yürümek: Sallanmak Salınmak Sulu çamur Sıçramak Tabut Tarlada yürümek Tek ayak Tek ayak üzerinde şıçrayarak yürümek tek ayakla yürümek Teras tünel Uçurum Vadi Yalın ayak yürümek yavaş yürümek Yeşil ekin Yürümek Ölü Ölüm


RÜYA TABIRLERINDE ARAMA YAP
Aranacak Kelime:
* Arama yaparken kücük harf ile yaziniz!!
Birden çok kelime aramasi için aralarina bosluk birakip yaziniz (okul defter kitap abi kardes nine abla) gibi1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101

Rüya Rüya Tabirleri Rüyalar Dini Rüya Tabirleri
Islami Rüya Tabirleri Rüya Tabiri Rüya Yorumu online rüya tabiri
Tabirler rüya sözlük dini rüya yorumlari rüya tabir et islama göre rüya tabiri rüya kitabi

· Rüyada Kanlı et · Rüyada Yürümek · Rüyada boğazından kıl çıkması · Rüyada Karısını öldürmek · Rüyada hayvan boku · Rüyada mezar kazmak · Rüyada Yemek vermek · Rüyada su almak · Rüyada yemek ikram edilmesi · Rüyada Açık kadın · Rüyada yağlı et · Rüyada Cam vazo · Rüyada Burun kanaması · Rüyada Erkek kilotu · Rüyada taksit yapmak · Rüyada Mühür basmak · Rüyada kenetlenmek · Rüyada bol elbise giymek · Rüyada vazo · Rüyada Kaya · Rüyada asker yemeği · Rüyada Hala · Rüyada bone · Rüyada inek kellesi · Rüyada Cami yaptırmak · Rüyada Kırılmış altın · Rüyada Elbise yırtmak · Rüyada Tüy yolmak · Rüyada bahçe bellemek · Rüyada Cennete girmek

Yürümek yorumu Rüyada Yürümek Rüya tabiri Yürümek Rüya tabirleri Yürümek Yürümek Rüyada Yürümek görmek Yürümek tabiri Rüya yorumu Yürümek Rüya Yürümek Yürümek rüya tabiriGoogle
 
Web ihya.org
CepAlem Gazeteler E-Kart E-Kitap Sözlük
Kuran Meali Hadis Namaz Vakitleri Ingilizce Samil Fıkıh Fetva Rüya Tabiri
Kamus Hikayeler Forum Dini Terimler Oyun Resimler
Terimler isimler Sosyal Kavram Hadis Sözlügü imsakiye
ilmihal Rehber