Rüyada taş atmak görmek

taş atmak ile alakali imam nablusinin tabir kitabindan geçen ilgili tabirler

Dağdan taşlanmak : Kendisine dağın tepesinden taş atıldığını görse, o yerde meydana gelecek zulmün melikin kulağına kadar gelmesine delalet eder.
Dişi geyiğe taş atmak : Rüyada dişi geyiğe taş attığını gören kimse, bir cariye ile cinsî münasebette bulunur veya hanımma karşı boşamak veya dövmek gibi bir hata işler.
Ismail a.s taşı : Rüyada kendisini Hz.Ismail (A. S.)'ın taşında olduğunu görse, dünya işlerinde kendisine kefil ve yardımcı olacak bir çocuğun olmasına delalet eder.
Mancınıkla atmak : Bir kimsenin rüyada mancınıkla bir şey attığını görmesi, zulüm ve hiledir.
Sapanla taş atmak : Rüyada bir adama sapama taş attığını gören kimse, sert ve katı olarak kalb kırıcı bir sözle taş attığı insanı, doğru bir işe davet eder.
Sapanla taş atmak : Sapanla birisine taş attığını gören kimse, taş attığı kimseye hak ve sevap olan bir şeyde katı kalplilik eder.
Seytan taşlamak : Rüyada bu taşlan şeytana attığmı gören borcundan kurtulur, namaz ve orucunu yerine getirmesine delalet eder. .
Seytana atılan taşlar : Rüyada bu taşları atmak yedi dirhem yahut yedi altın yahut yediyüz altın miktarı borç ödemeye, düşmana galip olmaya ve güzel amel işlemeye delalet eder.
Taş atmak : Sultanın birisine taş attığını görmek, sultan tarafından kalbi katı merhametsiz bir elçinin o adama gönderilmesine delalet eder.
Taşla dişi geyik avlamak : Dişi geyiği avlamak için taş atmak, ganimettir.

Pratik yeni tabir sistemi: 7 taş Atmak Dağ Dişi geyik geyik geyik avlamak geyik taşlamak Ibadet ismail a.s Ismail(a.s) taşı Küçük taş Mancınık Mancınık taşı Sapan sapan kullanmak Tas taş atmak taş fırlatmak taşla avlanmak Taşlanmak Tepe şeytan taşlamak şeytana atılan taş